top of page
Girl Hiking in Mountains


צעירים שמחפשים את דרכם:

תחושת אובדן או אי בהירות של הדרך בה אנחנו אמורים ללכת, מאפיינת צעירים רבים החל מגיל 17. ברגע שהמסלול שהתוו עברנו ההורים נגמר פעמים רבות התחושה היא, שלא ברור לנו מה הדבר הנכון עבורנו לעשות.  תחושת הבלבול ואי הוודאות קשורה גם לעולם בו אנחנו חיים, על ריבוי האפשרויות שהוא מציע לנו. במצב הזה של הבלבול והקושי יכול להיות מלווה  בתחושות של דכאון, חרדה, וקושי בביצוע משימות היום יום.

הטיפול שאני מציעה ילווה אותך צעד אחרי צעד מתוך התבוננות, הקשבה, גילוי וחשיפה של הצרכים והרצונות שלך (פעמים רבות נגלה שאלה שונים מאוד ממש שחשבת). מתוך חשיפה זו, נרקום וניצור דרך חיים שתתן מענה שלם ומלא  בכל הרבדים של החיים.

כל טיפול מתחיל ממפגש אחד ועד שלושה בהם, באמצעות הקשבה מדויקת לסיפור הפנימי (מגוון הרגשות, הקושי והחוזקות שלך) לצד הסיפור החיצוני מה הם האירועים שליוו את החיים שלך החל משלב הילדות ועד גילך הנוכחי. מתוך ההקשבה הכפולה לעולם החיצוני והפנימי נלמד ביחד לראות את הסיפור הפנימי והייחודי  שרקמת. כיצד הסיפור השפיע על החיים שיצרת והחיים  שהיית רוצה שהיו לך.

אורכו של הטיפול יכול לנוע החל ממספר חודשים ועד למספר שנים, קצב ומשך הטיפול יקבעו מתוך הקשבה ודיאלוג פתוח בנינו.

פנייה מוקדמת לטיפול תאפשר לך לנוע בקלות רבה יותר לעבר המקומות הנפשיים והחיצונים בהם תרצה להיות. החל מזוגיות טובה, תעסוקה מתאימה וקשרים טובים עם הסובבים אותך.

הטיפולים

פעמים רבות בחיים אחרי שכבר התחלנו  את החיים הבוגרים שלנו, אנחנו 'מגלים' יום אחד שהחלטות שקיבלו בעבר, או מסגרות של זוגיות, תעסוקה, חברה כבר לא מתאימות יותר.

תחושת הגילוי הזו יכולה להיות מלווה בחוסר נוחות, שהופכת במצבים רבים לתחושות של דיכאון, חרדה ובלבול.

מסע ההתבגרות והבגרות היום, הפך להיות הרבה יותר מורכב לרובנו, ככול שהחיים המודרניים מציעים אפשרויות רבות ומגוונות יותר, תחושת חוסר הוודאות והבלבול גוברים.

במצבים כאלה בהם התחושה של חוסר הנוחות גוברת, פנייה לטיפול הופכת להיות הכרחית. הטיפול שאני מציעה מאפשר להתבונן בחיים הפנימיים והחיצונים שטווה האדם עבור עצמו. לפעמים הטוויה היא מתוך מקום של בחירה והחלטה ופעמים רבות אחרות, התחושה היא של התגלגלות  בלי שפעולת הבחירה  נעשתה.

בשלב הבא נטווה ביחד את רשת החיים חדשה שתתאים לרצונות והצרכים. רשת החיים שאני מציעה כוללת רשת פנימית, כזו שמבינה ויודעת לזהות מהם הצרכים והרצונות האמתיים של האדם. במקביל נטווה רשת של חיים חיצונית שכוללת הבנה מה התעסוקה,  חיי החברה הקרובים והרחוקים שמתאימה לכם.

anxious-man-working-front-view.jpg
Comforting

הדרכות הורים :

קצת אחרי שאנחנו  מצליחים להתאושש מההלם הראשוני שהפכנו להיות הורים, ותחושות חוסר אונים אינסופית שמלווה כל מפגש עם התינוק שלנו קצת שוככת. מתחילות להציף אותנו ההורים הרבה שאלות שנוגעות לאופן בו אנחנו רוצים לגדל את הילד שלנו.

ישנן סיבות רבות לכך שהורות כיום, מלווה באין סופר שאלות, שמתחילות ברגעים בהם אנחנו מתחילים להרהר באפשרות להפוך להורים ואף פעם לא מפסיקות. הדרכים והאפשרויות  לגדל היום ילד, הולכות ומתרבות. בניגוד לעבר, בו הייתה דרך אחת לגדל ילדים, העולם המודרני מזמין אותנו לחשוב

הבלבול, חוסר אונים והתחושה שכולם מסביבנו יודעים משהו שרק אנחנו לא מצליחים להבין או ליישם, פוגש את כולנו בעוצמה בתוך חווית ההורות המודרנית.

החל מהשלבים הראשונים של התינוקות, לשלב הפעוטות, ילדות בגרות צעירה ומבוגרת אנחנו ההורים לא תמיד יודעים איך לנהוג, איך לעזור לילד שלנו להפוך להיות ילד ולאחר מכן מבוגר מאושר. מאושר במובן של להיות שבע רצון מחייו, כזה שיודע לבחור ולהתמסר לתוך הנתיב הנכון של חייו. אחת השאלות שמלווה אותנו ההורים כל הזמן היא: כיצד אתנו יכולים להפוך את הקשר ביננו לבין הילד, לקשר אינטימי חם וקרוב.

ההדרכת ההורים שאני מציעה מתאימה להורים בכל הגילאים, החל מהינקות ועד לבגרות צעירה של הילדים. בכל שלב ושלב נבדוק יחד מה: אתם מרגישים שעובד עבורכם כהורים ומה, למרות אינספור ניסיונות ומאמצים, גורם לכם להיות בתחושה של תסכול וקושי. מטרה נוספת שנוכל להתבונן בה היא: עד כמה דרך הגידול בה אתם נוהגים,  תאפשר לילדכם להיות אדם בטוח ושבע רצון מקיומו.

נתבונן ביחד בכל אותן שאלות המלוות אתכם, ניתן מענה שונה ומיוחד לכל אותן התלבטויות. מענה שמותאם לדרך המחשבה שלכם, לגיל ולשלב בו הילד נמצא ובעיקר מענה מותאם ומיוחד למשפחה שלכם.

אם אתם מרגישים שהייתם רוצים להרגיש ביטחון, הצלחה ומימוש של ההורות הטובה שחלמתם עליה, אני מזמינה אתכם לפנות ולקבוע פגישה.

מפגשי הייעוץ הממוקד

כולנו נמצאים פעמים רבות בצמתים שאנחנו מתקשים לקבל בהם החלטות. לפעמים זה קשור להתלבטות בתוך מקום העבודה: קושי מול קולגות, הבוס, שותפים עסקיים. 
במצבים האלה בדרך כלל נתחיל משיחות עם חברים או שותפים לעבודה אך לא תמיד יש להם את התשובות המדויקות והמתאימות בתוך המצב המאוד מיוחד בו אנחנו נמצאים. מצד שני לא בהכרח המצב מצריך טיפול ארוך ומתמשך לאורך חודשיים רבים.

 

הייעוץ והליווי הממוקד נותנים מענה בדיוק עבור המצבים האלה. מצבים בהם מצד אחד, אתם נמצאים בתוך התלבטות ולא מצליחים להגיע להחלטה מה הדבר הנכון. מהצד השני לא צריכים, רוצים או פנויים לטיפול ארוך טווח. 

man-96587_1920.jpg

אנשי ונשות עסקים נדרשים באופן יום יומית להתמודד עם שלל דילמות, קשיים ומתחים. פעמים רבות ההתמודדות היום יומית מחייבת יכולת  קבלת החלטות, לעיתים הרות גורל,  ללא שיש לידם איש מקצוע מהימן ומוסמך בו הם יכולים להיעזר.

הליווי העסקי-פסיכואנליטי שאני מציעה מאפשר ללבן את אותן הסוגיות, תוך פיתוח וחידוד נקודת המבט, באופן שיעזור  לך לקדם את העסק מתוך הבנה רחבה וטובה יותר  של כל הצדדים וההיבטים.

הליווי יעזור לחזק את דרכי ההתמודדות האישית, לפתח תהליך ברור של קבלת החלטות, ובנייה של דרך שתאפשר לך לממש עוד ועוד חלומות ושאיפות בתחום האישי והמקצועי.

הליווי העסקי שאני מציעה כולל תפיסות מעולם הפסיכואנליזה לצד כלים יישומים ופרקטיים מהעולם הממשי. הוא יכול להיות תהליך קצר של עד 7 פגישות או תהליך ארוך יותר ככול שידרש.

בפגישה הראשונית נבין ביחד את הדילמות המרכזיות שאיתן את.ה מתמודד.ת, ומתוך הבנה זו נבנה את סוג ואופן היעוץ שמתאים לך.

 

מה תוכלו להרוויח מתהליך הליווי:

  • הבנה טובה יותר של החוזקות שלך בעולם העסקים.

  • חיזוק נקודות התורפה על מנת להתגבר על הקשיים המלווים אותך.

  • כיצד תוכל.י לחבר בין תחומי העיסוק שלך ובין היכולות והרצונות שלך.

  • חיזוק ופיתוח יכולת קבלת החלטות.

  • פיתוח וחיזוק חוזק מנטלי להתמודדות עם מצבי לחץ ואתגרים מקצועיים.

  • והכי חשוב  צמיחה, גדילה והתפתחות שלך כאדם וכאיש.אשת עסקים.

מבוגרים בצמתים  של החיים
Anchor 2
Anchor 3
Anchor 4
ליווי עסקי פסיכואנליטי
bottom of page