• דר' ענבל לוסטיג

אני כל הזמן רב עם הבוס שלי ולא מבין למה

עודכן ב: פבר 9


רובנו נמצאים שעות רבות מתוך היום בעבודה, כך יוצא שהיחסים עם הקולגות והבוס הופכים להיות פעמים רבות יחסים משמעותיים בחיים שלנו. יחסים משמעותיים עם קולגות או בוס שמלווים אותנו מידי יום יכולים להיות עמוקים, תומכים ומלאי עניין, אך באותה מידה יכולים להיות מסובכים, טעונים ובעייתיים.

במקרה בהם היחסים הופכים להיות בעייתיים נשאלת השאלה מה ניתן לעשות, אם בכלל.

האם פשוט להתעלם ולחכות שהדברים יפתרו מעצם, להתעמת לשבור את הכלים, או שאולי ישנן דרכים אחרות להתמודד עם המצב. לכל אחת מהדרכים השונות ישנן יתרונות לצד חסרונות ובעיקר הן מתאימות למצבים או יחסים מסוימים ולאחרים פחות.


אז איך יודעים לבחור איזה דרך מתאימה לאיזה מצב?

הרבה מאוד פעמים במצב שבו יחסים עם הבוס הסתבכו, שיחה עם חבר טוב או קולגה שאתם סומכים עליו יכולה לגרום לכם לשנות פרספקטיבה על המצב ולגרום לכם לראות את הדברים אחרת ממה שחשבתם. זווית ראיה נוספת לזו שלכם תמיד יכולה לתרום ולהרחיב את נקודת המבט שלכם. בהחלט יכול להיות ששיחה כזו או אפילו כמה שיחות יובילו לפתרון של הבעיה מעצם זה שההבנה שלכם אודות הסיטואציה תשתנה. או ששיחה כזו תיתן לכם טיפים או כלים להתמודדות טובה עם המצב, כך שבעזרת ההכוונה שלו תצאו מורווחים. השאלה מה לעשות במצבים בהם למרות שדיברתם עם קולגות, חברים ואפילו בני משפחה אתם עדיין מרגישים תקועים, מתוסכלים, ואולי אפילו מפוחדים בעיקר לא יודעים מה לעשות. כאשר המצב הוא כזה - זה הזמן לפנות לאיש מקצוע. זווית ראיה של חבר, קולגה או בן משפחה יכולה לעזור בהרבה מקרים אבל מקרים אחרים היא יכולה לבלבל, לא להתאים ואפילו להזיק. איש מקצוע יעזור לך להבין לנתח ולחשוב את היחסים שלך עם הבוס ואת הסיטואציה כולה מתוך מחשבה על הצרכים שלך ומתוך ראיה רחבה כל האפשר של המצב הנתון, כולל מחשבה ובדיקה של פתרונות אפשריים ומתאימים למצב.


והכי חשוב להישאר בתוך מערכת יחסים או מצב שבה אתם מרגישים נפגעים, תקועים או בלי קצה של מחשבה של מה יכול לשנות את המצב עלול לפגוע בביטחון ותחושת המסוגלות האישית שלכם. אל תישארו לבד, אתם מוזמנים התקשר ולקבוע איתי פגישת ייעוץ והכוונה. ביחד נמצא את הדרך הייחודית שמתאימה לכם ורק לכם.אשמח להכיר :)

  • Facebook - White Circle
1_D5z8htNNvd21d0K_PeJzfQ.png

טלפון

050-8464388

אימייל

שעות פעילות

בתאום מראש

כתובת

 אבטליון 6 רמת גן

transparent.png
  • Facebook Social Icon